- HP_INC.

Цена
€57 00 / 111 48 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 953XL - 18 ml - High Yield - cyan - original - blister - ink cartridge - for Officejet Pro 77XX, 82XX, 87XX
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 49 g |
| Shipping Width | 11.4 cm |
| Shipping Depth | 12.6 cm |
| Shipping Height | 2.5 cm |
| Shipping Weight | 63 g |
| Localisation | English, French, Italian, Russian, Dutch, Greek / EMEA |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Cyan (pigmented) |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 18 ml |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Yield | Up to 1450 pages ISO/IEC 24711 |
| Miscellaneous | |
| Packaging Type | Blister |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP Officejet Pro 7720 Wide Format, 7730 Wide Format, 7740, 7740 Wide Format, 8210, 8218, 8710, 8715, 8718, 8719, 8720, 8725, 8728, 8730, 8740, 8745 |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Shipping Width | 11.4 cm |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 49 g |
| Shipping Depth | 12.6 cm |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Shipping Height | 2.5 cm |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Shipping Weight | 63 g |
| Colour | Cyan (pigmented) |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Included Qty | 1-pack |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Capacity | 18 ml |
| Colour | Cyan (pigmented) |
| Yield | Up to 1450 pages ISO/IEC 24711 |
| Included Qty | 1-pack |
| Compatible with | HP Officejet Pro 7720 Wide Format, 7730 Wide Format, 7740, 7740 Wide Format, 8210, 8218, 8710, 8715, 8718, 8719, 8720, 8725, 8728, 8730, 8740, 8745 |
| Yield | Up to 1450 pages ISO/IEC 24711 |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Compatible with | HP Officejet Pro 7720 Wide Format, 7730 Wide Format, 7740, 7740 Wide Format, 8210, 8218, 8710, 8715, 8718, 8719, 8720, 8725, 8728, 8730, 8740, 8745 |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 49 g |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Shipping Width | 11.4 cm |
| Capacity | 18 ml |
| Shipping Depth | 12.6 cm |
| Shipping Height | 2.5 cm |
| Localisation | English, French, Italian, Russian, Dutch, Greek / EMEA |
| Shipping Weight | 63 g |
| Packaging Type | Blister |
| Localisation | English, French, Italian, Russian, Dutch, Greek / EMEA |
| Packaging Type | Blister |
| Тегло | 0.06кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Циан |
| Капацитет (страници) (pages) | 1 600 страници |
| Обем (ml) | 14.5 |
| Съвместима серия принтери | HP DeskJet 2800e/4200e серия |
| OEM код | F6U16AE |
| Капацитет | Високо капацитетен (XL) |
| Тип мастило | Пигментно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.06кг |
Оригинален мастилен касет HP 953 XL Циан – Висок добив, надеждни отпечатъци
Получете ясни и живи циан отпечатъци с оригиналния мастилен касет HP 953 XL. Проектиран за HP OfficeJet принтери, този касет с голям капацитет осигурява до 1 600 страници, намалявайки честотата на смяна и гарантирайки постоянно, професионално качество за вашия дом или офис.
Ключови Предимства
- Висок страничен добив — Отпечатвайте до 1 600 страници с един касет, минимизирайки прекъсванията и намалявайки цената на страница.
- Оригинално HP качество — Оригиналното мастило на HP осигурява надеждна работа, остри текст и ярки цветове при всеки печат.
- Лесен монтаж — Проста инсталация без инструменти ви позволява да печатате за минути.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Циан |
| Страничен добив | 1 600 страници |
| Тип касет | Оригинална |
| Капацитет | Високо капацитетен (XL) |
| OEM код | F6U16AE |
| SKU | F6U16AE#BGX |
| EAN | 725184104091 |
Какво има в кутията
- 1 x Оригинален мастилен касет HP 953 XL Циан
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





